X
تبلیغات
رایتل

۞  به هرچه بیندیشید وستعش میدهید پس به آنچه دلخواه شماست بیندیشید   ۞

آخرین مطالب
خیلی مهم است که روش نوینی از اندیشیدن را در همین لحظه شروع کنی زیرا به محض انجام این کار تمام تار و پود وجودت پر از این انرژی تفکر می‌شود. بدن از میلیون‌ها میلیون سلول تشکیل شده است و هرکدام از آن‌ها در هر آنی تحت تأثیر هر تفکری قرار می‌گیرند. لحظه‌ای که شروع به تفکر سرگرم کننده و آرامش بخش می‌کنی جسم آرام می‌شود و زمانی که با  افکار نگرانی و ترس بر ذهن رخنه می‌کند، بدن خشک، سفت و منقبض می‌شود و فردی عصبی می‌شوی.

به محض اینکه به عنوان فردی سعادتمند و ثروتمند فکر کنی که با اقیانوسی از انرژی فکر احاطه شده است و در دریای فراوانی شناور است، بدن و ذهن بلافاصله وارد ارتعاش سعادتمندی می‌شود و مانند آهن ربایی می‌شوی که هر آنچه لازم است تا ثروتمند شوی را به سوی خود جذب می‌کند.

برای تازه کارها این عقاید بسیار عجیب و غریب هستند ولی با وجود این، این‌ها حقایقی هستند که وجود دارند. آگاهی ذهنی از سعادت همیشه ثروت را به زندگی‌ دعوت می‌کند. بنابراین برای افرادی که در خانواده‌های ثروتمند متولد می‌شوند تفکر سعادتمند مشکل نیست چون این تنها نوع تفکری است که از زمان تولد در معرض آن قرار گرفته‌اند یا به اصطلاح با سعادت شرطی شده‌اند. به هر حال اکثر مردم در چنین محیطی متولد نشده‌اند پس آن‌ها با چنین افکاری احاطه نشده اند حالا باید به این درک رسید که:

1) با چه افکاری شرطی شده‌ایم.

2) چرا در شرایط فعلیمان قرار گرفته‌ایم.

3) چگونه می‌توانیم عادت‌های فکرمان را تغییر دهیم.

تو ثروتمند متولد شده‌ای - باب پراکتور / فصل اول__________ Yes I Can ____________
[ جمعه 17 خرداد 1392 ] [ 21:40 ] [ Ehsan ]
درباره وبلاگ

:: تمام دنیا رو که بگردی دنبال تکیه‏ گاهن، هیچ تکیه‏ گاهی محکم‌تر از خودت نمیبینی شک نکن :: درود به بازدیدکنندگان گرامی؛ در این وبلاگ سعی شده مقالات مفید راجع به موفقیت|راز|قانون جاذبه|بورس و ... جمع ‏آوری شود + نوشته های خودم آرزومند موفقیت‌های شما سرفراز باشید.

آمار سایت
تعداد بازدید ها: 104447